Cios na Walce Stulecia

Sobota 24 października 2009r przeszła do historii polskiego boksu. Prawdopodobnie każdy Polak już wie, że Tomasz Adamek debiutując w królewskiej kategorii wagowej, pokonał przez TKO Andrzeja Gołotę – do ostatniego weekendu najlepszego polskiego pięściarza wagi ciężkiej.
Niesamowicie efektowne zwycięstwo przez TKO, w V rundzie pojedynku, dało Tomkowi pas Interkontynentalnego Mistrza Świata federacji IBF. Tym samym obóz Adamek Team potwierdził swoje aspiracje do zrealizowania planu zdobycia przez Tomka tytułu Mistrza Świata w kolejnej kategorii wagowej.
Członkowie KS „Cios-Adamek” Gilowice, wraz z grupą przyjaciół, zorganizowali wyjazd na Polsat Boxing Night by dopingować swojego prezesa. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy koszulki, na których między innymi umieściliśmy napis: Next Heavyweight Champion, który jest wyrazem naszej wiary w talent Tomasza Adamka i determinację trenera Andrzeja Gmitruka wraz z całym Adamek Team. Nie zabrakło flag klubowych, które można obejrzeć na zdjęciach.
Oczekując na walkę wieczoru dało się zauważyć, że większość ludzi zgromadzonych w Atlas Arena sympatyzuje z Andrzejem Gołotą. Udało się nam jednak przebić z dopingiem i wiele osób obecnych na naszym sektorze, już po walce gratulowało nam postawy i przede wszystkim zwycięstwa Tomka.
Emocje nie do opisania, jedno pewne – już nie możemy się doczekać następnej walki naszego Mistrza w Polsce. Na pewno tam będziemy!
Zdjęcia z imprezy


Komentarze:


pozdrowienia dla calego zarzadu KS „Cios-Adamek” Gilowice od kibicow z norwegii…czekamy na zdjecia…fantastyczna sesyja…super fotki…pozdrowienia dla wszystkich…Gilowicom gratulujemy Ciosu..Piotrek dzięki za polecenia. Portera szukałem dosyć inwetsynnie i uważam, że ciężko go dostać. Ale wkońcu sprf3bowałem i bardziej podchodzi mi Żywiecki Porter. Co do Czernichowskiego hmm średnio średnio. Obolon bardziej mi smakował.I might be beaintg a dead horse, but thank you for posting this!