Cios w Krakowie

W dniach 11-13 grudnia 2009r odbył się w Krakowie XXIX Międzynarodowy Turniej Bokserski “O Złotą Rękawicę Wisły”. Zawodnicy z Polski i Niemiec rywalizowali w kategoriach wiekowych: Kadet, Junior i Senior.

Klub Sportowy “Cios-Adamek” Gilowice reprezentowało dwóch kadetów: Mateusz Majerczyk i Michał Ostrowski.
Mateusz Majerczyk kat52kg w półfinale pokonał jednogłośnie na punkty Patryka Kurka z klubu “Tiger” Tarnów. W finale spotkał się z Krzysztofem Kopytkiem (JKB “Jawor Team” Jaworzno). Po wyrównanej walce sędziowie punktowali zwycięstwo Kopytka.
Michał Ostrowski kat.54kg w półfinale jednogłośnie na punkty pokonał Dawida Millera z klubu “Shogun” Mysłowice. W finale, równiez jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Sebastiana Rembeckiego (Górnik Wieliczka), sięgając po Złotą Rękawicę.
Podsumowując występ wychowanków trener Dariusz Kudzia podkreślił świetny występ Michała w nowej kategorii wagowej. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, biorąc pod uwagę liczbę startów w ostatnich miesiącach. I i II miejsce naszych zawodników jest dobrym ukoronowaniem rywalizacji w mijającym roku.


Komentarze:


This is a fantastic work and truly enenitaitrng to look through, read and follow along with. Great graphics, great ideas of foods and combinations to try. Congratulations to all who are involved. When will volume II be coming?Best,SamTo start, allow me to point out that your internet site is fantistac. I love the theme that you have. It was very easy on the eyes. Appreciate your article too. Definitely subscribed to your feed to make sure I won’t be missing out on any updates. Excellent job! Toast to a productive business