Nowy Rok - Nowe Wyzwania

Zawodnicy KS “Cios-Adamek” Gilowice pod okiem trenera Dariusza Kudzi rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W tym roku nastąpią istotne zmiany w startach naszych wychowanków. Mateusz Majerczyk i Dawid Ostrowski będą rywalizować w kategorii wiekowej Junior, a Michał Ostrowski będzie udowadniał swoją wartość sportową w kolejnym roku startów jako Kadet. W ubiegłym roku, kiedy wszyscy nasi zawodnicy występowali w grupie wiekowej Kadet, bywały sytuacje, że chłopcy musieli “pilnować” wagi, aby uniknąć startów w tej samej kategorii wagowej. W nadchodzącym sezonie ten problem znika i zawodnicy mogą skupić się wyłącznie na treningu.

Dzięki pomocy nowych sponsorów II połowa 2009 roku była dla nas okresem prawie wyłącznie startowym. Chłopcy stoczyli bardzo dużo walk i osiągneliśmy wiele sukcesów. Przeglądając nasze relacje na stronie można znaleźć szczegóły. Warto jednak przytoczyć najważniejsze: brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetów, srebrny i brązowy medal Pucharu Polski Kadetów, oraz powołanie i występ w Reprezentacji Polski na mecz ze Słowacją.
Obecnie nastał czas ciężkiej pracy, która jest niezbędna jeśli mamy kontynuować pasmo sukcesów. Nasze cele to kolejne medale Mistrzostw Polski i Pucharu Polski oraz występy w Reprezentacji Polski, a także jak najczęstsze konfrontacje poza granicami kraju.
Jeśli uda się pozyskać nowych i utrzymać wsparcie obecnych sponsorów, na pewno o Klubie Sportowym “Cios-Adamek” Gilowice będzie głośno w 2010 roku.


Komentarze:


Coby ludzi w błąd nie wprowadzać, pouskzę się o zamieszczenie kolejnego komentarza z informacją, że w powyższym wywodzie chodzi mi o Qt Designera dla Qt Jambi (czyli Qt dla Java), bo Designer dla C++ działa na 32 jak też i na 64 bitach (przynajmniej jeśli chodzi o buildy Linuxowe) Reply</a>stallion, though i agree with you about nate and htrnirgaon, there’s no way a team trades a superior pf/c for lee.george bush would have to be running a basketball team.harrington for t chandler could be had i believe(though his deal runs threw 2010)Wallace, camby could all be attained as well.wallace is my preferred choice because of defense and his shot.nate and lee need to get s&t’d for picks. the pick we get needs to be BPA.if it’s derozan, get derozan.to many times have teams addressed need, and it came back to bite them in the ass.