Tomek Adamek zwycięża w pięknym stylu.

Zgodnie z oczekiwaniami wczorajsza walka Adamek – Arreola dostarczyła wielkich emocji. Byliśmy pełni wiary w zwycięstwo naszego Przyjaciela i to czego się spodziewaliśmy stało się faktem.
Jak przed każdą walką Tomka, tak i tym razem, w rodzinnych Gilowicach sobotni poranek rozpoczęliśmy od uczestnictwa we Mszy Świętej sprawowanej w intencji naszego rodaka.
Ostatnie tragiczne wydarzenia w kraju sprawiły, że walka na ringu w Ontario nabrała nowego znaczenia. Dedykacja zwycięstwa Prezydenckiej Parze i ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem eksponuje wartości, którymi Tomek Adamek kieruje się w życiu: Bóg – Honor – Ojczyzna, Wiara i Nadzieja – przesłanie, na które nikt nie powinien być obojętny.
Dzisiaj do modlitwy dołączamy gratulacje dla Mistrza i całego Adamek Team.
Do zobaczenia w Gilowicach.


Komentarze:


If information were soccer, this would be a gooooaol!THANK YOU very much! I appreciate it. The exact voesirn I would like to find, though, is Kokkino Garifalo. While I like the other voesirns, it is that language I seek to find. I love all of her music, but it is her Greek songs that mean the most to me and the ones I listen to most often.Thak you again for the help!