Cios w Katowicach

W dniach 03-05 września w Katowicach odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta. W zawodach wzięło udział 60 zawodników i zawodniczek z Polski, Czech i Ukrainy. Klub Sportowy “Cios-Adamek” Gilowice reprezentowało dwóch naszych wychowanków: Michał Ostrowski kat. 57kg w grupie wiekowej Kadet i Mateusz Majerczyk kat. 57kg w grupie wiekowej Junior.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając złoty i srebrny medal imprezy.
W półfinałach Michał pokonał Macieja Majcherczyka z Kielc, a Mateusz Dawida Millera z Mysłowic.
W finale Michał spotkał się z zawodnikiem gospodarzy turnieju Aleksym Łagodą, zwyciężając zdecydowanie na punkty. Mateusz w swojej walce finałowej zmierzył się z reprezentantem czeskiego klubu z Ostravy Pavlem Polakovicem. Mimo ambitnej postawy ostatecznie przegrał swoją walkę na punkty. Warto zaznaczyć, że Mateusz walczył w kategorii wagowej 57kg, chociaż sam startuje w kat.54kg, w której nie miał przeciwnika, a Polakovic został wybrany Najlepszym Zawodnikiem turnieju.
Trener Dariusz Kudzia pozytywnie ocenił występy podopiecznych, podkreślając zwłaszcza dobrą dyspozycję Michała. Chłopcy zebrali kolejne doświadczenia, które na pewno zaprocentują w następnych startach.
Gratulujemy!


Komentarze:


Nigdy jakoś za nim nie przepadałem ale tbzrea mu oddać że ostatnio mocno się zmienił i gra bardziej dla drużyny no i jak tbzrea to też bierze na siebie odpowiedzialność. Ale tak czy siak jednak będę wolał CP3, Rondo i RoseI ate there once several years ago and found the food ablrsduy expensive and just plain unimpressive. However, I haven’t liked Katsuya either. Though, to be fair, I’ve only been to the LA Live and Glendale locations. I just don’t need a manufactured scene paired with my raw fish.