Srebrny medal Pucharu Polski Michała Ostrowskiego


W dniach 12-14 listopada 2010r. w Hali Sportowej w Rydzynie odbył się Finał Pucharu Polski Kadetów – XVIII Turniej Bokserski im. Jana Pawlaka.
W kategorii wagowej 57kg wystąpił reprezentant Klubu Sportowego “Cios-Adamek” Gilowice – Michał Ostrowski.
W 1/4 finału Michał jednogłośnie na punkty pokonał Kamila Holkę (BKS Gorzów).
W 1/2 finału również jednogłośne zwycięstwo z Piotrem Gruchułą (Start Grudziądz).
W walce o złoty medal Michał rywalizował z Konradem Dąbrowskim (Legia Warszawa). To aktualny Mistrz Polski Kadetów i brązowy medalista Mistrzostw Europy Kadetów. Po wyrównanej walce sędziowie punktowali zwycięstwo zawodnika Legii Warszawa.
Trener Dariusz Kudzia oceniając występ Michała odniósł się do komentarzy, które słyszał w czasie zawodów. W opinii trenerów i obserwatorów turnieju kategoria 57kg była najmocniej obsadzona. Bardzo pozytywnie o postawie Michała wypowiadał się trener Reprezentacji Polski kadetów Zbigniew Raubo (wychowawca Krzysztofa Włodarczyka), podkreślając znakomite przygotowanie naszego zawodnika i zapowiadając powołanie do Reprezentacji Polski.
To kolejny już sukces w karierze Michała Ostrowskiego. Systematyczna praca zawodnika i trenera Dariusza Kudzi przynosi znakomite rezultaty i rokuje wielkie nadzieje.
Serdeczne gratulacje!
Zdjęcia
Walka finałowa Michała z Dąbrowskim z Mistrzostw Polski


Komentarze:


Bardzo ciekawe wpisy. Liczę na to że więcej poawji się w tym temacie. Sam ostatnio zabrałem się za matematykę z fizyką ktf3re są potrzebne przy moim hobbystycznym projekcie (gra w przeglądarce). Takie przypomnienie bardzo się przydało. Zwłaszcza że niebawem będę musiał zrobić rzecz podobną tylko że dla Canvas w JavaScript. Reply</a>jerzy / Dziękuję wszystkim za życzenia porwotu do zdrowia. Wszystko wskazuje na to, że za 2 tygodnie wrf3cę do (lekkiego) biegania. A potem od wysokiej formy dzielą mnie 3-4 miesiące treningf3w