Cios w Katowicach

W dniach 03-04 września w Katowicach odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta.
W kategorii wiekowej Junior wystąpiło dwóch naszych zawodników: Mateusz Majerczyk i Michał Ostrowski.
Michał w swojej nowej kategorii wagowej (69kg) wolnym losem, przeszedł do finału, w którym przegrał z podopiecznym koordynatora Kadry Śląska. Za komentarz do werdyktu sędziów, niech wystarczy informacja, że w trzech trzyminutowych rundach zaliczyli tylko trzy ciosy. Wynik 3:0.
Znakomicie zaprezentował się Mateusz Majerczyk, który wystąpił w kategorii wagowej 60kg (nominalna waga startowa Mateusza-56kg). W półfinale zdeklasował zawodnika z Ukrainy Tymchyshyna Ihora, a w finale pokonał zawodnika gospodarzy turnieju Damiana Buchtę.
Złoto i srebro na początek powakacyjnych startów podopiecznych trenera Dariusza Kudzi – Gratulujemy!


Komentarze:


gratulacje dla Michała Ostroswkiego naprawde widzialem walke zabojcza szybkosc jak na taka wage powodzenia i zycze sukcesowwrestler pisze:gratuluje mozliwosci wyestpu na takiej gali ale czy ktos sie zastanowil jakie ma papiery trener ktory go przygotowywal??? umiejetne zrobienie wagi to pierwszy krok do wygranej walki prawdopodobnie zle zrobil wage a do tego nieodpowiednia taktyka wystarczylo spojrzec jak fin spokojnie zaczal i w jaki prosty sposob go udusil moze warto porozmawiac z ludzmi ktorzy sa trenerami od wielu lat, z calym szacunkiem dla koscielskiegoMarcin pisze:jest jeszcze Błachuta Chlewicki Strzelczyk Radziszewski Pawlak można by też powinnoe sięgnąć bo Abzailova a i Iro z tego co wiem wacha się z przejściem do 77 ta dywizja to pikuś z pewnością ściągną kogoś zza granicy lub sięgną po tych wyżej wymienionych i jakoś dywizja się zapełni niczym w średniej mimo że sporo zawodnikf3w z Polski do 84 mogli by jeszcze ściągnąć 77 i 84 to jest najmniejszy problem największy to jest 93 bo jest wyrf3żniający się Janek i potem dłuuuugo nic ciężka też troche lipnie stoi ale to w każdej organizacji nawet w UFC lekką czeka mała rewolucja z racji pojawienia się w KSW pif3rkowej ale już nadrabiają Zawadzkim i pewnie jeszcze kogoś ściągną w każdym bądź razie o 77 się nie martwcie bo da rade pomartwcie się o 93 bo tam nawet ciężko o taką rf3żnice jak pomiędzy Mamedem a Strusem bo Janek unosi się wręcz nad innymi pf3łciężkimi w Polscedoufe1m, že si uvědomujete na ktere9 půdě bylo umožněno Lence, zedskat prvned sportovned faspěchy.Ze1vod v Karvine9 jsme pro ned připravili předmo na tělo.Ona se k ne1m chove1 macešsky a chce ne1m de1vat 125% přire1žky.JO nevděk světem vle1dne. m.č.j.