Cios w Knurowie

W dniach 11-13 listopada w Knurowie odbył się IX Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona pod honorowym patronatem prezydenta miasta Knurowa. Tradycyjnie bardzo dobrze zorganizowany i mocno obsadzony turniej, w którym startowali zawodnicy z Polski, Ukrainy, Niemiec i Holandii.
KS “Cios-Adamek” Gilowice reprezentowało dwóch juniorów – Mateusz Majerczyk (56kg) i Michał Ostrowski (69kg).
Mateusz po walkach wreszcie startował w swojej nominalnej wadze i bez problemów zwyciężył w półfinale z Michalskim Marcinem (MOSM Bytom)- poddanie przeciwnika. W finale zwyciężył na punkty z Kamilem Pierchałą (RMKS Rybnik) zdobywając złoty medal imprezy.
Michał Ostrowski w półfinale zwyciężył na punkty z Holendrem Stefanem Roozenbeekiem, a w finale niejednogłośnie uległ na punkty Niemcowi Abassowi Baraou, po wyrównanej i zaciętej walce, zdobywając srebrny medal.
Trener Dariusz Kudzia oceniając występ podopiecznych podkreślił dobrą dyspozycję i zwyżkującą formę przed zbliżającymi się finałami Pucharu Polski. Mateusz boksując w swojej kategorii wagowej potwierdził swoją bezwzględną dominację wśród śląskich zawodników. Michał bardzo dobrze zaprezentował się zwłaszcza w walce z Holendrem.
Gratulujemy!


Komentarze:


Evoenrye would benefit from reading this postExcellent! If I could write like this I would be well pleased. The more I see acerilts of such quality as this (which is rare), the more I think there could be a future for the Net. Keep on keeping on